Náramek strom života růženín

Kód: 21762
Neohodnoceno
559 Kč
Skladem (1 ks)

Tento náramek je vyrobený z růženínu, zdobí jej motiv stromu života ve stříbrné barvě. Strom života jsou symbolem stvoření, života, moudrosti a stability. Své majitele ochrání před zlem, přinesou jí klid a lásku. Je spojen s narozením, životem i smrtí. Symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento  náramek je vyrobený z růženínu, zdobí jej motiv  stromu života ve stříbrné barvě. Strom života jsou symbolem stvoření, života, moudrosti a stability. Své majitele ochrání před zlem, přinesou jí klid a lásku. Je spojen s narozením, životem i smrtí. Symbolizuje životní sílu i nesmrtelnost.
Kořeny stromu jsou hluboko v zemi, odkud čerpají živiny a sílu. Kmen stojí v prostoru a větve se košatí do všech světových stran. Koruna míří k Nebesům, odkud čerpá vesmírnou energii. V minulosti se stromům zasvěcovaly háje nebo celé lesy. Měly hluboký duchovní význam a léčivou moc.
Dává najevo sílu, ale i křehkost našeho bytí.
Symbolizuje propojení čtyř zemských elementů (Zemi, Oheň, Vodu, Vzduch). V zemi jsou kořeny. Z listů, mezi kterými je vzduch, kape
voda. Oheň symbolizuje chemickou přeměnu oxidací. Představuje vzájemnou propojenost všeho živého.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z kamenů a říčních perel
Délka náramku: 19 cm je na kvalitní gumičce a každému perfektně sedne
Velikost kamenů: 8 mm
Materiál: růženín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: